Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

.

O nás o firmě

Vítejte v našem internetovém obchodě www.PRODITE.com


NAŠE MOTTO:

VAŠE SPOKOJENOST JE NAŠÍ RADOSTÍ !


Náš e-shop byl spuštěn v roce 2010, kdy jsme začali prodávat kojenecké oblečení od českých výrobců jako Autex Mode, J. Opočenský nebo Trepon. Vždy jsme se snažili klást důraz především na to, aby prodávané kojenecké oblečení mělo vysokou kvalitu, užitnou hodnotu a odpovídalo současným módním trendům v oblasti kojeneckého oblečení a oblečení pro malé děti. Postupně jsme prodávaný sortiment rozšířili o další kvalitní a již osvědčené české výrobce jako Dotex, Evona, Hybler, Spark, T-tomi nebo Pixybaby.

Postupem času jsme se zvyšujícím zájmem zákazníku přišli na to, že pěkné a kvalitní kojenecké zboží můžeme najít i u některých výrobců z Polska. Z této země prodáváme značky: Sofija, Bobas, Ewa Klucze, Rewon, Yo a především také vámi velice oblíbenou značku Nicol.

Mezi Vaše nejoblíbenější značkové oblečení patří kojenecké oblečení Gmini a dětské oblečení Loap. Pod názvem Gmini se skrývá značka oblečení pro miminka. Kojenecké oblečení G-mini je vyrobeno tak, aby vždy splňovalo i ta nejnáročnější kritéria a požadavky maminek a tatínků. Značka LOAP je výrobcem sportovního oblečení pro děti i dospělé. Obě značky oblečení pro děti, G-mini a LOAP,jsou výsledkem práce českých designérek a návrhářek. Při navrhování je kladen důraz především na použití kvalitních materiálů. Funkčnost výrobků Loap zajišťují tedy kvalitní materiály a praktické propracované detaily.

Pro naše zákazníky, kteří hledají takové dětské oblečení, které by tvořilo kompromis mezi kvalitou a cenou, prodáváme osvědčené značky dětského oblečení Wolf, Kugo a Glo-story. Tyto výrobce také najdete na našich stránkách www.prodite.com a to především v kategoriích dětské tepláčky, kalhoty, bundy a trička.

Milé maminky a tatínkové, i já jsem maminka dvou malých dětí, a tak vím, že je třeba, aby některé oblečení plnilo spíše účely praktické. Některé takové produkty byste však na současném trhu kojeneckého a dětského oblečení těžko hledali. Tyto výrobky jsou pro nás vyráběny přímo na zakázku. Jedná se zejména o tyto výrobky dětského oblečení:

 • tričko s prodlouženou délkou (vhodné na hraní, na spaní, pod zimní kombinézu…),
 • jednobarevné dětské tričko,
 • dětské tepláčky s laclem,
 • kojenecké tepláčky s vysokým pasem, který neškrtí,
 • teplé dětské overaly,
 • dětská teplá pyžamka,
 • dětské montérky.


Tyto výrobky se na našem e-shopu skrývají pod značkou Mynářová a těší se stále rostoucí oblibě. Jako maminka dvou dětí je mohu jen vřele doporučit a věřím, že i vy jejich praktičnost oceníte.

Protože si uvědomujeme, že né vždy za každé situace, je třeba mít pro dítě to nejkvalitnější oblečení, například když si dítě hraje doma nebo na zahradě. Proto jsme do naší nabídky dětského oblečení časem zařadili i něco málo z levného oblečení vyrobené v Číně. Vždy je ale toto zboží označené frází „vyrobeno v Číně“.


Proč u nás objednávat?

 • Veškeré dětské oblečení a kojenecké oblečení, které nabízíme, máme skladem, takže jsme schopni do druhého dne Vaši objednávku předat doručovateli.
 • Každý týden pro Vás obměňujeme naš výprodej se slevou 15%, 30% a 50%. Jistě tu najdete kojenecké oblečení nebo dětské oblečení, která Vás svou cenou zaujme.
 • Nové zboží je označeno jako novinka a můžete je vidět v panelu „novinky“.  Udržíte si tak přehled o nejaktuálnější nabídce.
 • Informace o novinkách a trendech v oblasti kojenckého a dětského oblečení také naleznete na našich facebookových stránkých na adrese:Facebook prodite.com"
 • Každý zákazník, který si objedná, získá automaticky slevový kupón na další objednávky. Sleva činí  5% druhé a každé další objednávky.
 • Objednávky nad 1800,- získávají automaticky malý dárek (např. kojenecké froté ponožky, dětský bryndáček, dětský šátek na krk apod.).
 • Objednávky nad 2 000,- mají poštovné zdarma.


Za sebe i za svůj pomocný team Vám milý zákazníci mohu slíbit osobitý a příjemný přístup s ochotou vždy pomoct s každým problémem. Ať už půjde o změření velikosti oblečení pro miminka, o poskytnutí informace ohledně dostupnosti, barvě či kvalitě kojeneckého oblečení, o možnosti doobjednat požadované zboží nebo třeba o reklamaci dodaného zboží.


Tím bych ukončila výčet  značek, které najdete na našem e-shopu www.prodite.com. Ráda bych Vám popřála pohodlný nákup, radost a spokojenost  z objednaného zboží. Pevně věřím, že si u nás každá maminka (nebo tatínek) vybere to, co hledá, a že se k nám budete rádi vracet.

Za obchodní a prodejní tým e-shopu www.prodite.com Ing. Marcela Šafářová majitelka